GRAND PRIX CROATIA

ByKK Alfa

GRAND PRIX CROATIA

U vremenu od 18. do 20. ožujka 2022. godine u Samoboru je održano 30. izdanje karate turnira Grand Prix Croatia.
Ovaj iznimno uspješan turnir je okupio preko 1800 natjecatelja iz ukupno 28 zemalja svijeta koji su nastupili u 99 različitih kategorija uključujući i natjecatelje u para karateu. Naš klub su svojim nastupima predstavljali: Daniela Topić, Roko Boduljak, Stipe Barić, Nika Krsnik, Antonija Barić, Vito Krsnik, Ivan Kukić i Dino Huić. U jakoj konkurenciji uspjeli smo osvojiti slijedeća odličja:

🥇

Zlato – Daniela Topić u kategoriji intelektualnih poteškoća +16

🥇

Zlato- Stipe Barić u kategoriji intelektualnih poteškoća -16

🥇

Zlato- Stipe Barić u kategoriji intelektualnih poteškoća +16

🥈

Srebro- Roko Boduljak u kategoriji intelektualnih poteškoća +16

🥉

Bronca- Antonija Barić u kategoriji U14

Član našeg kata tima Mark Fileš je osvojio brončanu medalju u kadetskoj konkurenciji, a odličan nastup imali su Dino Huić i Ivan Kukić kojima je malo nedostajalo do medalje jer su zauzeli peta mjesta u svojim kategorijama. Ovo je bio važan bodovni turnir za ulazak u reprezentaciju i odlazak na nadolazeće Europsko prvenstvo. Već slijedeći tjedan ekipa KK Alfa odlazi na Grand Prix Slovakia na kojem će se nastaviti boriti za što bolju forme kako bi uspjeli izboriti svoje mjesto u reprezentaciji.

👊🏻

Sretno!!

Više slika pogledajte ovdje: FB

About the author

KK Alfa administrator