Od 23..02 do 24.02. u Bratislavi je održano natjecanje na kojem je sudjelovalo 2003 sportaša iz 22 države i 203 kluba.
Kataši karate kluba Alfa na natjecanju su sudjelovali s pet sportaša od kojih je dio nastupao za Hrvatski karate savez, a dio za Zagrebački karate savez.

VITO KRSNIK je usprkos dobrom nastupu zaustavljen već u prvom kolu kategorije učenika dok je u istoj kategoriji IVAN KUKIĆ izgubio u drugom kolu.

ANTONIJA BARIĆ unatoč dobrim nastupima zaustavljena je u drugom kolu kategorije učenica.

DINO HUIĆ je odličnim izvedbama uspio doći do četvrtfinala kategorije mlađih kadeta nakon čega nije uspio doći u borbu za brončano odličje.

ERIK ŠOPER bio je predstavnik Hrvatskog karate saveza u kategoriji kadeta u kojoj je nakon 3 meča došao u borbu za brončano odličje u kojoj je nažalost nedostajalo malo sreće kako bi osvojio medalju. Isti scenarij ponovio se i drugog dana u kategoriji mlađih kadeta u kojoj je također izgubio u borbi za brončano odličje.

620864