U subotu 17.06.2017. održana je još jedna naša vesela ljetna feštica. Priča koju pričamo još jedanput pokazala je kako smo svi skupa pokazali koliko smo jaki i da svaki član je dio ove jedne priče zvane ALFA. Zahvaljujemo svima koji su došli, kao i onima koji su donijeli razne slastice (kolači, kiflice, razne savijače...) a bile su i dvije prekrasne i po pričanjima ukusne torte (ovo je slučajno - nije da su predsjedničke- pored trenera u organizaciji naravno tu su i roditelji koji su kao i svaki puta do sada sudjelovali pa tako i ovog puta nije nedostajalo sportskih sadržaja i vesele atmosfere:

- ukusni roštilj na tri floora radili su (trener Zoki, Car i Kodrnja).

Posebno se zahvaljujemo na poklonima koje su nam naši natjecatelji sa roditeljima ''kataša'' uručili a zbog kojih smo svi treneri ostali bez teksta...

419749