U ponedjeljak 12.06.2017. u našoj dvorani održano je polaganje za viša zvanja u KARATEU, a polagali su

ŽUTI POJAS: Vito Medić, Matija Berić, Marko Kodrnja, Katja Milašin, Anja Vizler, Šimun Šarić, Marin Sambol, Paula Šviglin, Dorotea Milašin, Nikola Androšević, Naomi Čavar, Ivona Sambol, Filip Šviglin, Ana Čurla, Ivano Sambol i Marija Čurla.

NARANČASTI POJAS: Šimun Sokol, Eva Pejić, Veronika Sokol, Tonka Jevak, Viktorija Perić, Dominik Potočki, Marija Sokol, Amra Omerović, Nina Meštrović i Lana Brgles.

CRVENI POJAS: Ivan Žeinski, Fran Belić, Ana Nekić, Stipe Barić i Michael Darapi

PLAVI POJAS: Dino Huić

Polaganje ove godine otvorio je naš vrijedni član Stipe Barić (Downić) koji je odlično odrađenom prvom katom zaslužio VEEELIKI pljesak. Nakon Stipe uslijedilo je polaganje za žuti, narančasti i crveni pojas, gdje su u promjenama grupe svoja znanja i vještine demonstrirali Ivan Žeinski i Dino Huić prezentirajući zadane im KATE. Kraj samog polaganja kao i početak zatvorio je Stipe izvođenjem druge kate ponovo osvajajući veliki pljesak za svoj trud. I ove godine polaganje je popraćeno od strane velikog broja rodbine i prijatelja. Zahvaljujući roditeljima uz pića i razne ''grickalice'' stol su ponovo i krasili brojni kolači.

2052