Na natjecanju 30. KUPU MLADOSTI 2018 u Ivanić Gradu nastupili naše katašice i kataši te borbašice i borbaši. Na kojemu se okupilo oko 600 natjecatelja iz Hrvatske, Slovačke, Bosne i Hercegovine i Slovenije. Alfe su predstavljali:
Kata:
Marin Sambol3. mjesto,
Vito Krsnik – 3. mjesto,
Antonija Barić – 2. mjesto i 3. mjesto,
Dino Huić – 3. mjesto,
Bez plasmana – Naomi Čavar, Paula Šviglin, Marija Čurla, Ivan Žeinski i Lukrecija Brkan.
Kumite:
Viktorija Perić – 2. mjesto
Iva Marković – 3. mjesto
Bez plasmana – Filip Šviglin, Šimun Sokol, Ivano Sambol, Tonka Jevak, Ana Nekić, Dominik Potočki, Filip Nekić, Ivona Sambol, Sara Benić, Veronika Sokol, Marija Sokol i David Smolić.
Čestitke svim Alfama koji su prvi puta izašli na svoje natjecanje u knockout sustavu. Hvala pomoćnim trenerima Antoneti, Sari, Ivi i Davidu.
Posebna je čast bila pružati navijačku potporu karate klubu 10. DAN.

Čestitke svima!!!

27.01.2018. Naši kataši nastupili su na međunarodnom karate natjecanju u susjednoj Sloveniji.

U konkurenciji ml. učenica ANTONIJA BARIĆ osvojila je 1. MJESTO

Ženski kata tim (Antonija Barić, Lukrecija Brkan i Ana Abramović) - osvaja 3. MJESTO

U svojim kategorijama nastupili su Ivan Žeinski, Ana Abramović, Lukrecija Brkan te Dino Huić i Antonija Barić koji su nastupili i u kategorijama iznad.

Nedelišće, 27.01.2018.

SARA BENIĆ - 2. Mjesto / ml. Kadetkinje - 50 Kg

IVA MARKOVIĆ - 2. Mjesto / ml. Kadetkinje - 55 Kg

Samobor, 12-14.01.2018.

Natjecanje koje je u tri dana okupilo oko 1865 natjecatelja iz 27 zemalja odnosno 241 kluba.

Najveći uspjeh za Alfe ostvario je STIPE BARIĆ koji je u kategoriji osoba sa posebnim potrebama (Downov sindrom) osvojio srebrnu medalju!!!

Alfe su predstavljali:

KATE: Antonija Barić i Dino Huić
BORBE: David Smolić, Sara Benić i Iva Marković u ml. Kadetima i kadetkinjama.

Sve slike s natjecanja pogledajte u albumu na našoj fb stranici: slike

Treninzi počinju 08.01.2018. Termini treninga nisu se promijenili.

419749