Dana 2.12.2017. u sportskoj dvorani Mavrinci, Čavle, održano je prvenstvo Hrvatske za kadete. Naša jaka ekipa sa Davidom na čelu otišla je na njegovo prvo natjecanje u ovoj kategoriji.
Nakon priprema,prva pobjeda je odrađena na vagi, Davidov profesionalni pristup je urodio plodom.
Prvo kolo pobjeda od 4:1, drugo kolo nažalost gubi 0:2, presudio je manjak iskustva, nema predaje, ali njegov protivnik gubi iduću borbu i nemamo repasaž.
Malo smo se ohladili i krenuli kući.
Ali ALFE idu dalje nema predaje, SAMO JAKO

 

U utorak 28.11.2017.g. u našoj dvorani ispričana je još jedna lijepa priča.
 

Dio naših članova odradio je zajednički trening sa članovima atletskog kluba Dinamo - Zrinjevac . Odličan trening bilo je još jedno iskustvo više za sve u kojem su, između ostalog, naš trener Stefan Cvetanovski i trener AK Dinamo Zrinjevac; Hriberski Darko izmijenili svoja iskustva u samom vođenju treninga.

A da se radi o kvaliteti rada, pored naših rezultata koje pratite na stranici, moramo pohvaliti i članove navedenog atletskog kluba :
- Josipu Hriberski (limačica,2006godište);prvakinja Hrvatske u višeboju,viceprvakinja Hrvatske u krosu,prvakinja HALS-a u krosu,pobjednica Erste-plave lige u vortexu.... sve u 2017godini

- Nicole Filla(limačica,2008godište); pobjednica HALS-a u vortexu u svom godištu, najbolji rezultat u Hrvatskoj,sezoni 2017g. za 2008godište.....

Veseli nas što je ovo jedan u nizu ovakvih treninga

 

Dana 25.11.2017. u "Areni Varaždin" održan je tradicionalni turnir koji i ove godine okupio preko 600 natjecatelja.

I mi smo bili krampusa vidili a nešto i zaslužili:

KATE:

Antonija Barić - 2. Mjesto (ml. učenice)
Ivan Kukić - 3. Mjesto (ml. učenici)

Ženski kata team (Antonija Barić, Lukrecija Brkan i Ana Abramović) - 1. Mjesto
Muški kata team (Ivan Kukić, Dino Huić i Robert Ivanišević) - 1. Mjesto

U kategoriji učenica nastupile su: Ana Abramović i Lukrcija Brkan koja je nastupila i u kat ml. Kadetknjinja, dok u kategoriji učenika su nastupili Ivan Žeinski, Dino Huić i Robert Ivanišević - bez plasmana.

BORBE:

Sara Benić - 2. MJESTO (ml. Kadetkinje - 50 Kg) - kroz dvije pobjede dolazi do finala, gdje u finalnom meču gubi zlatno

Iva Marković - ml. Kadetkinje - 55 Kg - bez plasmana.

Sve slike pogledajte u albumu na našoj fb stranici: slike

Turnir održan neposredno prije "Top ten"-a na kojem su nastupili

Kate:

Marin Sambol - 3. Mjesto (Cicibani - B kategorija)
Naomi Čavar (Cicibanke B - bez plasmana)
Ivan Kukić - 1. Mjesto (ml. Učenici - službena kategorija)
Antonija Barić - 2. Mjesto (ml. Učenice - službena)
Ivan Žeinski - 1. Mjesto (Učenici - B kategorija)
Dino Huić - 3. Mjesto (Učenici - službena)
Robert Ivanišević (Učenici - službena, bez plasmana)
Lukrecija Brkan - 3. Mjesto (Učenice - službena)
Ana Abramović (Učenice - službena, bez plasmana)

Opširnije...

Posjeta stranici

727782
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
18570
309
18879
367405
22299
272633
727782

Trenutni posjetitelji

Imamo 343 gostiju i nema članova online