Slogan je kojim je u nedjelju na zagrebačkom Jarunu predstavljen 50 milijuna kuna vrijedan Javni poziv: ''Uključivanja djece i mladih u riziku od socijalne isključenosti te osoba s invaliditetom i djece s teškoćama u razvoju u zajednicu kroz šport''.

Javni poziv predstavili su; državna tajnica za šport Janica Kostelić, izaslanica predsjednika Hrvatskog sabora Ljubica Lukačić, izaslanik predsjednika Vlade Republike Hrvatske Andreja Plenkovića, ministar rada i mirovinskoga sustava Marko Pavić u pratnji državne tajnice Katarine Ivanković-Knežević i u ime Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku državna tajnica Margareta Mađerić.

No nisu samo gore navedene ''Face'' bile, bili smo i mi.Tko je mogao, došao je. Jurilo se sa natjecanja, oblačilo kimona, skidale se čarape... samo da bi bili tu, pomogli i pokazali svim ostalima kako mi radimo ne samo u dvorani, već svojim ponašanjem i izvan nje.

Naš Downić Stipe kao i Toma (cerebralna) su zapravo naše ''FACE'' – Stipe je demonstrirao svim posjetiteljima kate, dio borbi, te kao i Toma aktivno sudjelovao sa svima tijekom cijelog događanja. Imali smo svoj info pult i djelatnike Centra za krim vještačenje na čelu sa gosp. Mindumom – gdje smo glumeći ''CSI'' uzimali otiske i poklanjali kao uspomenu na jučerašnji dan. Pohvala voditelju Franji Riđanu koji je cijeli program je vodio u opuštajućem, zabavnom tonu te je djeci kao i roditeljima bilo jako zabavno i nimalo dosadno.

Zahvaljujemo se svima koji su nas pozvali da sudjelujemo, ako Vas nije strah zovite nas opet.
Jer to smo mi, ALFE!

:Sve slike s Jaruna pogledajte u albumu na našoj fb stranici: slike

U nedjelju 10.06.2018., u dvorani na Peščenici je mjesto na kojem su naši natjecatelji zaokružili svoje nastupe do ljeta.

U katama su nastupili:
IVAN KUKIĆ - 1. mjesto (3. razred OŠ)
VITO KRSNIK - 2 mjesto (3. razred OŠ)
ANTONIJA BARIĆ - 3 .mjesto ( 3.razred OŠ)
IVAN ŽEINSKI - 3. mjesto (4. razred OŠ)
DINO HUIĆ - 3. mjesto ( 5./6. razred OŠ)
LUKRECIJA BRKAN - 3. mjesto (5/6 razred OŠ)
MARIN SAMBOL - 3. mjesto (1. razred OŠ)

Nastupili je i naša Nika Krsnik

Borbe:
IVANO SAMBOL - 3 .mjesto (1/2. razred OŠ)

Natupili su i Marko Kodrnja (1./2. razred OŠ), Tonka Jevak (3./4. razred OŠ) i Sara Benić (7./8. razred OŠ)

Sve slike s natjecanja pogledajte u albumu na našoj fb stranici: slike

Osijek 03. lipnja 2018. Dvorana Gradski vrt naše mlade ALFE ispisuju još lijepih sportskih priča, a to su:

Stipe Barić – 1. Mjesto (natjecatelji sa intelektualnim poteškoćama) – moramo ga ponovo spomenuti
Antonija Barić – 3. Mjesto ml. učenice
Vito Krsnik – 3 Mjesto ml. učenici
Ivan Kukić – 3. Mjesto učenici, kao i plasman 5. mj u ml. učenicima

KATA TEAM – 1. Mjesto ml. učenici (Ivan Kukić, Vito Krsnik i Marin Sambol)
KATA TEAM – 2 . Mjesto učenici (Ivan Kukić, Ivan Žeinski i Vito Krsnik)

Također su nastupili: Antonija Barić – učenice (2 pobjede, 2 poraza), Ivan Žeinski -učenik (pobjeda i 2 poraza) - plasman 7. mjesto, Paola Šviglin – cicibanke ( 2 pobjede i 2 poraza) - plasman 5. mjesto, Dino Huić – ml. kadet (poraz), Nika Krsnik (poraz) i Lukrecija Brkan ml. kadetkinje (2 pobjede, poraz).

Čestitamo svim natjecateljima kao i njihovom treneru Stefanu Cvetanovski. Naporan rad je prikazao, kako rezultatom, tako i samim nastupima na ono na što smo svi ponosni.

Zahvaljujemo i roditeljima koji su kao ekipa cijelo vrijeme navijali za naše natjecatelje... i na Vas smo ponosni ... dobar glas daleko se čuje ...

ALFE su tako zauzele 4. mjesto u ukupnom poretku od 42 kluba koja su sudjelovala na navedenom Prvenstvu Hrvatske, također i dijele odlično drugo mjesto sa nastupom jednog predstavnika (Stipe) u Parakarateu od ukupno 6 prijavljenih klubova.

Sve slike s natjecanja pogledajte u albumu na našoj fb stranici: slike video

Osijek 03. lipnja 2018. Dvorana Gradski vrt. To je mjesto i vrijeme u kojem su ispisane još jedne lijepe priče.

Najprije htjeli bi spomenuti kako svoju lijepu sportsku životnu priču nastavlja naš Stipe Barić (dječak sa posebnim potrebama - Downov sindrom) koji je u svojoj kategoriji '' natjecatelji sa intelektualnim poteškoćama'' obranio, drugu godinu za redom, naslov prvaka Hrvatske.

Čestitamo Stipi, kao i njegovom ocu i treneru Damiru Bariću koji je pored Stipe najzaslužniji za postignuća.

Zahvaljujemo, a ujedno i pohvaljujemo Hrvatski karate savez, kao i predsjednika Hrvatskog karate saveza osoba sa invaliditetom, gosp. Daniela Kufnera na organizaciji navedenog PH.

Također čestitamo na prezentaciji i postignutim uspjesima ostalim natjecateljima parakarate –a
(Daniela Topić, Luka MIhetec, Matej Martinović, Jasmin Ćatić, Ivan Perković, Goran Đukić, Filip Nelović, Ivana Bilić, Miroslav Rakić i Ivici Vuković)

Sve slike s natjecanja pogledajte u albumu na našoj fb stranici: slike

U subotu 2. lipnja, 2018 godine, nastupili smo u borbama na navedenom turniru i ostvarili smo rezultate:

Ivano Sambol 1. MJESTO - ml. učenici +38
Ivona Sambol 1. MJESTO - ml. Katekinje - 55