#BEACTIV

Državna tajnica za šport Janica Kostelić u subotu 22.09. 2018. na zagrebačkom jezeru Jarun otvorila četvrti Europski tjedan sporta.

Isti je posvećen aktivaciji građana na bavljenje tjelesnom aktivnošću. Svečanosti otvaranja uz brojne građane te vrhunske sportaše nazočili su i potpredsjednik Vlade i ministar graditeljstva i prostornog uređenja Predrag Štromar, izaslanik predsjednice Republike Hrvatske Tomislav Madžar te voditelj Predstavništva Europske komisije u RH Branko Baričević.

Pored brojnih sportova naš sport predstavljali su:
Paola Šviglin, Filip Šviglin, Nikola Marjanović, Antonija Barić, Lukrecija Brkan, Nika Krsnik, Sara Benić, Erik Šoper, Dino Huić, Vito Krsnik i naš posebni član - Downić the champ Stipe Barić.

Isti su bili u pratnji Željka Fiškuša, glavnog trenera KK Alfa, a podršku istima pružio je i predsjednik kluba Damir Barić.

Zahvaljujemo našim demonstratorima koji su unatoč lošijem vremenu bili AKTIVNI.

U natjecanju planka u organizaciji Coach4you pobijedio je Erik Šoper s nevjerovatnim vremenom 10.07.91 min te je osvojio novi Swatch sat. Čestitamo!!!

U Zagrebu, 09.09.2018. nastupili su u:

Katama

Ivan Kukić - 2. Mjesto (Mlađi učenici)
Dino Huić - 3. Mjesto (Mlađi kadeti)
Erik Šoper - 3. Mjesto (Mlađi kadeti)

M Kata team - 1. Mjesto (Ivan Žeinski, Ivan Kukić i Vito Krsnik) - učenici
M Kata team - 1. Mjesto (Dino Huić, Erik Šoper i Ivan Žeinski) - ml.Kadeti

Također nastupili u kategorijama, ali bez medalja:
Učenici: Vito Krsnik, Ivan Žeinski i Ivan Kukić
Učenice: Antonija Barić
Ml. Kadetkinje: Nika Krsnik

BORBE

Ivano Sambol - učenici -42
Sara Benić - ml. Kadetkinje + 55
Iva Marković - Kadetkinje - 55
Leon Dragović - Kadeti - 63 (prvi nastup - odlican)
David Smolić - Kadeti - 70

Čestitamo!!

Čakovec, 01.09.2018.

Nastup u Katama

Ivan Kukić - 2. Mjesto (Mlađi učenici)

M Kata team - 1. Mjesto (Ivan Žeinski, Ivan Kukić i Vito Krsnik) - učenici
Ž Kata team - 2. Mjesto (Lukrecija Brkan, Antonija Barić i Nika Krsnik) - ml.Kadetkinje

Također nastupili u kategorijama, ali bez medalja:
Učenici: Vito Krsnik, Ivan Žeinski i Ivan Kukić
Učenice: Antonija Barić
Ml. Kadeti: Dino Huić i Erik Šoper
Ml. Kadetkinje: Lukrecija Brkan

Natjecatelji su bili u pratnji svog trenera Stefana Cvetanovskog

Čestitamo.-

Udruga veterana specijalne jedinice policije Alfa, u partnerstvu s Karate klubom Alfa, od 21. do 28. kolovoza, provodi u Dugoj Uvali zajednički projekt pod nazivom ''Alfa sportski kamp 2018''. Navedeni projekt sufinanciran je od strane Ministarstva hrvatskih branitelja, a cilj mu je da djeci članova udruge i karate kluba, kao i djeci hrvatskih branitelja slabijeg imovinskog statusa omogući isprobavanje sportskih sadržaja, sadržaja vezanih uz more, a koje do sada nisu bili u mogućnosti isprobati.

Sve slike pogledajte u albumu na našoj fb stranici: slike i HRT reportažu: video